چه کسی گفته بازیگران و ورزشکاران الگوی جامعه اند؟! + فیلم

در دهه‌های اخیر هرچه به این سو می آییم، عنوان می‏‌شود هنرمندان و به ویژه بازیگران و ورزشکاران الگوی جامعه هستند و از این حیث می بایست بیش از سایرین مراقب شان رفتاری شان باشند تا مروج رفتارهای غیراخلاقی نباشند اما آیا اصولاً چنین نگاهی که در چهارچوبش نسبت به عملکرد و رفتار اجتماعی و فردی این اقشار قضاوت صورت می‌پذیرد، صحیح است و این دو گروه به عنوان وظیفه ذاتی، مکلفند نماد اخلاقی باشند و اگر نخواهند چنین باشند، باید حرفه شان را رها کنند؟

به گزارش «تابناک»، فرض کنید یک بازیگر مشهور سینما همچون حامد بهداد هستید و در یک سوی خیابان در حالی بر سر قراری با رامبد جوان می روید، جوانی نابینا از شما می خواهد که او را از خیابان عبور دهید. به احتمال فراوان او را همراهی خواهید کرد و از خیابان عبور خواهید داد و سپس به آن سوی خیابان بازمی گردید تا سریع تر به قرارتان برسید.

هنوز میانه خیابان نه چندان عریض نرسیده اید که متوجه رفتار عجیب نابینا می‌شوید و پس از وقایعی کوتاه، جوان نابینا با دست کشیدن روی صورت تان عنوان کند تو «حامد بهداد» هستی و سپس می گوید توی بوی حامد بهداد را می دهی! واکنش شما چه خواهد بود؟ یا فرض کنید با اشکان خطیبی به رستوران رفته اید و لشگری از مردم برای عکس و امضاء به سمت شما هجوم می آورند. شما در جایگاه اشکان خطیبی چه واکنشی نشان می دهید؟

«اینجا ایران است» مجموعه ای جالب از این اتفاقات است که به شکل صحنه سازی برای ثبت واکنش بازیگران ضبط شده و سپس در این باره با این بازیگران خشمگین گفت و گو شده است. از این مجموعه که به تازگی در شبکه خانگی توزیع شده و «تابناک» تنها حدود پنج دقیقه از خلاصه یکی از بخش هایش که شامل موقعیت حامد بهداد می شود را نقل می کند؛ اتفاقاتی که علی الظاهر قرار است در مجموعه تحت همین عنوان در سی دی های دیگری نیز منتشر شود و شامل بازیگران دیگری نیز می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ورود به سایتتبلیغات (2)

محل قرار گیری تبلیغات شما

محل قرار گیری تبلیغات شما

محل قرار گیری تبلیغات شما

محل قرار گیری تبلیغات شما