بازداشت دزد اصلی سرقت مسلحانه از بانک

عامل اصلي سرقت مسلحانه بانك ملي شعبه شبانكاره در مخفيگاه خود محاصره و دستگير شد.
    
به گزارش ایران، سردار حيدر عباس زاده رئيس پليس استان بوشهر اظهار داشت: در پي سرقت مسلحانه در بانك ملي شعبه شبانكاره تحقيقات پليسي و تخصصي افسران اطلاعاتي پليس باعث شناسايي مشخصات متهم اصلي و عاملين سرقت شد.
    
وي ادامه داد: اين دزد مسلح و متهم فراري كه «افشين» نام دارد، حدود 20 روز پيش از آن اقدام به سرقت مسلحانه از يك مرغداري در سعدآباد كرده بود.
    
سردار عباس زاده اضافه كرد: تقويت منابع محلي، تحقيقات همه جانبه و اجراي طرح‎ها و برنامه‎هاي كنترل شده انتظامي سبب شناسايي مخفيگاه اوليه متهم در باغ‎هاي اطراف شهرستان كازرون شد. در نخستين مرحله از عمليات پليسي مخفيگاه متهم در شهر كازرون محاصره، ولي افشين به همراه دو نفر از همدستانش موفق به فرار شد، اما دو قبضه سلاح كلاش به كار رفته در سرقت‎ها از مخفيگاه آنان كشف شد.
    
وي با بيان اين كه تغيير تاكتيك عملياتي پليس براي دستگيري اين متهم فراري و سارق مسلح باعث شناسايي و كنترل عملياتي وي پس از چند روز فرار شده بود، خاطرنشان كرد: هنگامي كه متهم قصد داشت با همكاري دو نفر از همدستانش و با استفاده از تاريكي شب به يكي از روستاهاي دشتستان وارد شود، در حلقه محاصره پليس قرار گرفت.
    
سردار عباس زاده گفت: تبادل آتش ميان پليس با سارقان محلي كه قصد تسليم شدن نداشتند، باعث زخمي شدن «افشين» از ناحيه پا و دستگيري وي شد.
    
رئيس پليس استان بوشهر يادآور شد: از متهم هنگام دستگيري يك قبضه اسلحه كلت كمري به همراه 40تير فشنگ مربوطه كشف شد.
    
وي بيان كرد: متهم دستگير شده به سرقت‎هاي مسلحانه از مرغداري در سعدآباد و بانك ملي شعبه شبانكاره با همكاري دو نفر ديگر اعتراف كرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ورود به سایتتبلیغات (2)

محل قرار گیری تبلیغات شما

محل قرار گیری تبلیغات شما

محل قرار گیری تبلیغات شما

محل قرار گیری تبلیغات شما